Site-logo
Система здорового довголіття
Наталії Калиновської та Валерія Шишкіна

Очищення лімфи і крові
(процедури)

Site-logo З одних важливіших надбань в нашій «Системі здорового довголіття» - це очищення лімфи та крові за допомогою природного методу. Я дякую своїй мамі, що у юному віці вона мені передала це надбання, тільки з віком я зрозуміла який це скарб. Зараз кожна людина, яка знаходиться в нашій системі може відвідувати процедури очищення лімфи та крові відновлювати та зберігати здоров’я. Очищення організму- це головний інструмент в збереженні здоров’я. Практично кожна родина зараз має транспорт і знає, що кожного пів року треба проводити повне профілактичне очищення, але чомусь забуває що організм і тіло – це теж система, яка повинна проходити звільнення від бруду та токсинів.

Розробник «Системи здорового довголіття»
Наталія Калиновська.


Що потрібно для того щоб потрапити на процедури очищення лімфи і крові?

Звернутись до екотерапевта Олександри Широкової , пройти співбесіду та підготовку.

Відгуки

  • Мені 35 років, я співвласник компанії, що стрімко розвивається, і саме тому в мене немає часу на себе, точніше на своє здоров’я. Останній рік став швидко втомлюватися, не встигаю відновитися за єдиний вихідний. Ліки та енергетики перестали допомагати, став шукати народні засоби, і випадок звів мене з екотерапевтом «Системи здорового довголіття». Консультація підірвала мозок, докорінно змінила моє розуміння здоров’я у нинішніх реаліях. Пройшов повний курс процедури за старовинними рецептами. Сподобалося все: і фахівець, і підхід, і рівень, і результат. У підсумку: зникла денна сонливість, підвищилася працездатність, нормалізувався сон, налагодилася робота шлунка. Я задоволений.

    Антон

  • В очередной раз зашел в кафешку попить напитка из ростков пшеницы и увидел объявление о процедуре. Созвонился и после консультации сразу же пошел на весь курс. Параллельно перешел полностью на злаковое питание. До этого уже полгода как не ел мясо. Особо мне ничего не обещали, хотя я предварительно сдал общий анализ крови до процедур и повторно после. После последнего анализа сутки не спал, ходил под впечатлением. Исчез сахарный диабет второй степени! Пошел в другое место и вновь сдал анализ крови — результат тот же! Для закрепления неожиданного результата прошел еще один полный курс процедур. Полностью и окончательно перешел на натуральное злаковое питание. Вес уменьшился за два месяца на семь килограммов.

    Кирилл, 47 лет

Наші програми: