Site-logo
Система здорового довголіття
Наталії Калиновської та Валерія Шишкіна
Site-logo

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЗАХИСТ

Безпечний простір

У сучасному інформаційному світі постійно зростає вплив на людину керованих і некерованих енергій. Негативна енергія знеструмлює радість життя, щомиті наближаючи нас до смерті. І не дивно, що особливу увагу власному енергетичному захисту приділяють публічні люди. Чому? Тому що більше, ніж інші, підпадають під енергетичні атаки з усіх боків — від заздрісників, недоброзичливців та ін. Як уберегтися і бути захищеним? Цим питанням присвячено програму «енергетичного захисту».

Тривалість: 2 дні по 4 години.

Увага! Проходження програми індивідуальне.

Проводить: автор програми Валерій Шишкін.

Умови: співбесіда, програма «Азбука енергетики», «Енергетичний практикум», «Робота з енергіями стихій».

Ви набудете таких навичок і умінь:

 • навчитеся зберігати свою енергію;
 • будете спокійно і безпечно почуватися в оточенні великої кількості людей з різною енергетикою;
 • навчитеся виявляти енергетичних вампірів;
 • зможете створювати безпечний простір навколо себе;
 • позбавитися енергетичного впливу хворих людей.

Відгуки

 • Сьогодні на перше місце виходять такі явища, які в минулому столітті здавалися простою фантазією. На першому місці нині не стільки людина, а те, що її оточує: інформація, емоції, енергетика. Усі ці явища невидимі, й тому, поки ти їх на собі не відчуєш, повірити у них складно. Я за освітою інженер, а значить, по суті своїй скептик у найкращому сенсі цього слова. Коли почав займатися бізнесом, мені це дуже допомагало. Завдяки своїй вродженій обережності й недовірливості я крок за кроком досягнув значних висот. Все було прекрасно, аж поки мене енергетично не висмоктали конкуренти і численні недоброзичливці. Лікарі безсилі, що робити - не знаю, просто тану на очах. Якби не щасливий випадок, рідні вже напевно б відзначали річницю мого відходу. Протягом дев'яноста днів пізнавав спадщину наших козаків-характерників під керівництвом Наставника Валерія. Тепер, опанувавши мистецтво енергетичного захисту, я вмію захистити себе, членів своєї сім'ї і, звичайно ж, бізнес. Сьогодні без цих навичок ніяк не можна.

  Із вдячністю, Ігор Тимошенко, Київ

 • Коли ти постійно у фаворі, все класно, ти успішна, все виходить, на багато речей не звертаєш уваги. Але в певний момент на накопичені позитивні ваги зі зворотного боку натиснув негатив: втома, дратівливість, заздрість з боку конкурентів і недоброзичливців, надмірна емоційність. І все починає валитися як картковий будиночок, з усіх боків - і бізнес, і сім'я, і здоров'я. Починаєш розуміти, що ти не керуєш процесом, але до кого звернутися, коли одночасно необхідно вирішувати багато питань? Інтуїтивно, на якомусь підсвідомому рівні, почала шукати людину, яка змогла б допомогти вибратися з цього замкненого кола. Вже через певний час я вирішила всі питання, і це для мене було щось неймовірне. Завдяки Валерію Шишкіну, який мені допоміг, а вірніше навчив, я зрозуміла, що невипадкова зустріч зі знайомою, яка звела мене з наставником, а потім кропітка робота над собою під час проходження програми енергетичного захисту допомогли мені вийти на новий рівень розуміння світобудови й вивести туди і бізнес, і сім'ю, і здоров'я.

  Ірина, мама двох дітей

Наші програми: