Site-logo
Система здорового довголіття
Наталії Калиновської та Валерія Шишкіна

Site-logo Понад десять років ми створювали «Систему здорового довголіття в мегаполісі», що базується на українських традиціях. Ми по крихтах збирали ці, здавалося б, уже втрачені знання. Ми хотіли освоїти не лише приховані навички козаків-характерників, а й створити комплекс життєдіяльності сучасної людини в нинішніх умовах. І наша система дає змогу вдумливій людині протягом року опанувати її з допомогою Наставників і потім передавати здобути навички й уміння дітям і внукам.

ДЕЩО ПРО НАС

Ми — сім’я, і в нас є діти. Ми активно розвиваємося по життю. Для «Системи здорового довголіття» написали підручник «Для тих, хто хоче померти у 120 років...», створили крамницю злаків «Родовий маєток».

Валерій Шишкін — наставник з прикладної природної енергетики, допомагає розкрити в людині її енергетичні здіб ності. Прожив у пустелі Гобі (пустеля Смерті) 400 днів. Брав участь у відкритті енергетичного порталу в Холодному Яру.

Захоплення: пошук місць сили у Центральній Україні, вив­ чення українських традицій у сфері побуту, випікання живого хліба.

Наталя Калиновська — наставник з управління емоціями, розробник програми «Гармонія у своєму емоційному світі». Розробник здорового харчування на українських продуктах, а також направленя екодієтологія.

Захоплення: образотворче мистецтво.