Глиняний посуд з трипільськими символами-оберегами

Site-logo

Посуд виготовлений вручну за старовиними українськими традиціями з нанесінням трипільських символів - оберегів. Для зберігання у виготовленні використовується природний метод - вощіння та запікання в молоці.

Посуд є особистим предметом користувача, так як зберігає та наповнюється єнергією власника.

Сировиною виготовлення посуду є енергетична глина з домішками срібла здобута ручним способом в Холодному Яру Черкаської області. Глина має якості відновлювати природну вібрацію клітини, що є важливим для збереження і відновлення здоров'я.

Ми представляємо вам посуд: чашка чоловіча "Козацька", чашка жіноча "Берегиня", чашка з блюдцем чайна "Трипільська", чашка з блюдцем кавова, набір посуду "Особистий" ( чашка для супу та тарілка для каш), чаша для пророщування злаків, лляна торбинка для хлібу з вишивкою. Обереги на столі- сільничка та свічник, свічка воскова з конопляним гнітом.

Site-logo

Чайник

Ціна: 480 грн.

Site-logo

Глечик

Ціна: 240 грн.

Site-logo

Серветниця

Ціна: 140 грн.

Site-logo

Цукерниця

Ціна: 200 грн.

Site-logo

Сметанник

Ціна: 120 грн.

Site-logo

Глечик для молока та кефіру

Ціна: 360 грн.

Site-logo

Чашка чоловіча "Козацька"

Ціна: 240 грн.

Site-logo

Набір посуду чашка для супу та тарілка для каш "Особистий"

Ціна: 360 грн.

Site-logo

Чашка жіноча "Берегиня"

Ціна: 240 грн.

Site-logo

Чашка "Здорові сніданки"

Ціна: 240 грн.

Site-logo

Чашка з блюдцем чайна

Ціна: 240 грн.

Site-logo

Трипільська чаша "Набуток Волхвів "

Ціна: 200 грн.

Site-logo

Чаша для пророщування злаків

Ціна: 120 грн.

Site-logo

Сільничка

Ціна: 50 грн.

Site-logo

Свічник

Ціна: 173 грн.

Site-logo

Лляна торбинка для хлібців

Ціна: 144 грн.

Домашній текстиль, виготовлений з домотканої тканини

ПОДУШКА З ГРЕЧАНОЇ ЛУЗГИ

Site-logo Спрадавна українців називали гречкосіями та й було за що. Наші пращури були не тільки справними майстрами з вирощування великих врожаїв гречки, але також розумілися в її різноманітному застосуванні. Для корисного і комфортного сну ллняні подушки і матраци набивалися гречаним лушпинням. Такі українські приналежності отримали з часом широку популярність серед польських шляхтичів і турецьких вельмож. Коли читаєш в історичних розповідях про те, що запорізькі козаки в походах спали на сідлах, щиро співчуваєш їхньому невлаштованому побуту. Але заглиблюючись, виявляється, що їх сон був короткий, але корисний для здоров'я. І все тому, що сідла на яких спали наші славні предки були у вигляді мішків з льону та гречаного лушпиння. Ось такі прості та чудові сідла. Окрім того, вершники цілодобово могли сидіти на коні і про застійні явища не чули, на відміну від сучасних водіїв. Минали роки, старовинні секрети здорового сну губилися і почали наші люди спати на будь-чому. Навіть натуральні постільні приналежності почали змінюватися всіляким "непотребом" і згодом дійшли до синтетичних матраців і подушок, а за ними, як наслідок, потягнулися: безсоння, "непідйомні" ранки, викривлені спини, болі в суглобах, мігрені. Завдяки збереженим секретам, сьогодні є можливість практичного використання гречаних подушок та матраців для здоров'я і радості нашої сім'ї, роду.

Про унікальність:

Гречані приналежності зроблено руками з молитвою і гарним настроєм. Гречка, вирощується методом натурального господарства в екологічно чистій місцевості України (Черкаська область). Лушпиння знаходиться в наволочці з небіленого льону з метою досягнення найкращого оздоровчого ефекту: збереження природної енергетики наповнювача, що сприяє глибокому, здоровому сну та цілісному відновленню організму.

Властивості льону:

Льон - справжній дар Природи, який володіє унікальним спектром корисних властивостей:
- антисептичні (пригнічує шкідливу мікрофлору, знімає свербіння, печію, запальні явища);
- гігроскопічні (добре вбирає і "відводить" воду, тому льон добре зігріває взимку, а літніми ночами створює відчуття прохолоди, відводячи надлишок тепла від шкіри);
- гіпоалергічні (ллняний кремнезем оберігає від гниття, затримує розвиток бактерій);
- природний антистатик (ослабляє дію несприятливої екології).

Властивості гречаного лушпиння:

Ортопедичні:

Гречана подушка - ідеальна опора для голови, шиї. Вона комфортно жорстка, пружна, легко пристосовується за формою голови і зберігає під час сну найбільш зручне положення шийного відділу хребта. Кровоносні судини не перетиснуті, а значить, здійснюється нормальне "живлення" мозку. Як результат - підвищується якість відпочинку, працездатність, поліпшується пам'ять та увага.

Гіпоалергічні, гігієнічні:

Для людей, які страждають алергією до побутового пилу гречана подушка є незамінною - немає умов для проживання паразитів пилового кліща. Лушпиння не злежується, не пріє, не накопичує статичну електрику. Що оздоровлює:
- мікромасаж голови, шиї;
- посилене живлення шкіри обличчя та шиї (поступово розгладжуються зморшки, зникає набряклість, шкіра набуває здорового вигляду);
- вирішення проблеми хропіння;
- нормалізація кров'яного тиску;
- усунення головного болю.
Результатом є спокійний і солодкий відпочинок, ваше тіло відпочиває і набирається енергії на майбутній день, а ви відмінно висипляєтесь і даєте виспатися близьким. Подушка є прекрасним подарунком для ваших рідних і близьких, особливо для людей похилого віку, дітей та новонароджених.

Ціна: 1800 грн.

Наші пропозиції: